Firma

Poznaj naszą firmę

Poznaj naszą firmę

Jesteśmy rodzinną firmą usługowo-handlową i istniejemy po to, aby stworzyć kuchnie marzeń właśnie dla Ciebie. Pragniemy usatysfakcjonować najbardziej wymagające gusta. Stworzyć coś unikalnego i jedynego w swoim rodzaju. Właśnie dla Ciebie zatrudniliśmy najlepszych projektantów. Zgrany i dobrze dobrany zespół potrafi stworzyć aranżacje dostosowane do potrzeb każdego klienta.


Chcemy spełniać marzenia każdej gospodyni domowej, zapracowanych mam, a także ułatwić kulinarne przygody mężczyznom poprzez łatwość użytkowania. W każdym domu potrzebne jest miejsce do spożywania posiłków, które wpływa na nasza wyobraźnię. Chcemy pokazać się z naszej najlepszej strony i zaprojektować kuchnie zgodnie ze stylem Twojego życia.

Tworząc kuchnię robimy to Twoim umysłem. To Ty decydujesz co jest dla ciebie najlepsze. My spełniamy Twoje Oczekiwania. Począwszy od projektowania po realizację. Kontakt z klientem to podstawa. To Twoje wybory dostarczają końcowych szlifów i zmian. Dzięki temu projektowanie staje się przyjemne, a praca daje ogromną satysfakcję.


W naszej ofercie znajdziesz różnorodność styli. Harmonię, nowoczesność, oraz zawsze modną klasykę. Meble na miarę XXI wieku. Kreowane według potrzeb nowoczesnych ludzi. Idąc z duchem czasu skupiamy się na najwyższej jakości zastosowanych elementów, aby ogólna stylistyka i dbałość w doborze komponentów stanowiły jedność. Naszym celem jest stworzyć przestrzeń, w której czujemy się wolni od negatywnych myśli, w której kwitnie wyobraźnia i emocje.

Meble NOLTE wyróżniają się jakością i wzornictwem. Wytwarzane są w najlepszych technologiach i zgodnie z najnowszymi osiągnięciach nauki. W rozwiązaniach firmy NOLTE znajdziemy unikalne rozwiązania.

Firma Häcker jest producentem mebli kuchennych od 1898 roku - mebli kuchennych najwyższej jakości. Procesy produkcyjne oparte są na najnowszych i najlepszych technologiach produkcyjnych.

 • Projektowanie

  Tworząc projekt kuchni kierujemy się przede wszystkim nowoczesnymi tendencjami oraz komfortem przyszłych użytkowników kuchni.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Dostawa i montaż

  W trosce o Państwa komfort zapewniamy usługę montażu oraz dostawę zakupionych mebli kuchennych do wyznaczonego miejsca.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Gwarancja 5 lat

  Najwyższa jakość, prestiż to tylko niektóre z cech, jakie posiadają meble NOLTE i HACKER. Dajemy aż 5 lat gwarancji na meble kuchenne.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Sprzęt AGD

  Meble kuchenne to nie wszystko. Do wykończenia aranżacji i korzystania z kuchni potrzebny jest niewątpliwie sprzęt AGD.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Meble kuchenne

  Wybierasz naszą pasję, a przede wszystkim zapał do projektowania. Wybierasz komfort i wygodę.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Materiały

  Kuchnia to wszakże miejsce najbardziej użytkowane przez wszystkich domowników, gdzie toczy się życie

  CZYTAJ WIĘCEJ