Meble kuchenne

Dlaczego LAURA?

Meble kuchenne

Dlaczego preferujesz meble kuchenne LAURA?
Wybierasz naszą pasję, a przede wszystkim zapał do projektowania. Wybierasz pracę, której rezultatem jest Twój komfort i wygoda. Tworzenie unikalnych mebli daje gwarancję satysfakcji po obu stronach, w wyniku, czego uzyskujesz produkt o usilnie wysokich parametrach funkcjonalnych, nienagannej, jakości i estetyce wykonania.


Jeśli jesteś osobą wymagającą i pragniesz, aby Twoja kuchnia użytkowała na najwyższym poziomie? Trafiłeś idealnie! W naszej ofercie znajdziesz różnorodność styli. Harmonię, nowoczesność, oraz zawsze modną klasykę. Meble kuchenne na miarę XXI wieku. Kreowane według potrzeb nowoczesnych ludzi. Idąc z duchem czasu skupiamy się na najwyższej, jakości zastosowanych elementów, aby ogólna stylistyka i dbałość w doborze komponentów stanowiły jedność. Naszym celem jest stworzyć przestrzeń, w której czujemy się wolni od negatywnych myśli, w której kwitnie wyobraźnia i emocje.

Meble NOLTE wyróżniają się jakością i wzornictwem. Wytwarzane są w najlepszych technologiach i zgodnie z najnowszymi osiągnięciach nauki. W rozwiązaniach firmy NOLTE znajdziemy unikalne rozwiązania.

Firma Häcker jest producentem mebli kuchennych od 1898 roku - mebli kuchennych najwyższej jakości. Procesy produkcyjne oparte są na najnowszych i najlepszych technologiach produkcyjnych.

 • Projektowanie

  Tworząc projekt kuchni kierujemy się przede wszystkim nowoczesnymi tendencjami oraz komfortem przyszłych użytkowników kuchni.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Dostawa i montaż

  W trosce o Państwa komfort zapewniamy usługę montażu oraz dostawę zakupionych mebli kuchennych do wyznaczonego miejsca.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Gwarancja 5 lat

  Najwyższa jakość, prestiż to tylko niektóre z cech, jakie posiadają meble NOLTE i HACKER. Dajemy aż 5 lat gwarancji na meble kuchenne.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Sprzęt AGD

  Meble kuchenne to nie wszystko. Do wykończenia aranżacji i korzystania z kuchni potrzebny jest niewątpliwie sprzęt AGD.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Meble kuchenne

  Wybierasz naszą pasję, a przede wszystkim zapał do projektowania. Wybierasz komfort i wygodę.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Materiały

  Kuchnia to wszakże miejsce najbardziej użytkowane przez wszystkich domowników, gdzie toczy się życie

  CZYTAJ WIĘCEJ