Projektowanie

Projektowanie to wyobraźnia.

Projektowanie

Potrzebujesz odmiany? Chcesz zmienić coś w otaczającym Cię wnętrzu? Nasi projektanci pomogą Ci stworzyć miejsce przychylne spotkaniom oraz wspólnym czerpaniu radości z przygotowywania posiłków.


Projektowanie to wyobraźnia. Tworząc projekt kuchni kierujemy się przede wszystkim nowoczesnymi tendencjami oraz komfortem przyszłych użytkowników kuchni. Przedstawiając ofertę, pozostawiamy Ci swobodę na własne pomysły i rozwiązania. Pomożemy Ci w wyborze mebli kuchennych oraz nakierujemy Cię na odnalezienie inspiracji i pomysłu na zaaranżowanie kuchni. Przedstawimy także swoją własną koncepcję. Dla osób, które nie mogą się zdecydować na konkretny model kuchni lub brakuje im na to czasu.
Projektowanie to współpraca, która pozwoli na stworzenie nowoczesnej i niepowtarzalnej kolekcji zaspokajając potrzeby klientów o najbardziej wyrafinowanych gustach. Dokładamy starań, by wykonanie projektów było potwierdzeniem naszych intencji.

Meble NOLTE wyróżniają się jakością i wzornictwem. Wytwarzane są w najlepszych technologiach i zgodnie z najnowszymi osiągnięciach nauki. W rozwiązaniach firmy NOLTE znajdziemy unikalne rozwiązania.

Firma Häcker jest producentem mebli kuchennych od 1898 roku - mebli kuchennych najwyższej jakości. Procesy produkcyjne oparte są na najnowszych i najlepszych technologiach produkcyjnych.

 • Projektowanie

  Tworząc projekt kuchni kierujemy się przede wszystkim nowoczesnymi tendencjami oraz komfortem przyszłych użytkowników kuchni.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Dostawa i montaż

  W trosce o Państwa komfort zapewniamy usługę montażu oraz dostawę zakupionych mebli kuchennych do wyznaczonego miejsca.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Gwarancja 5 lat

  Najwyższa jakość, prestiż to tylko niektóre z cech, jakie posiadają meble NOLTE i HACKER. Dajemy aż 5 lat gwarancji na meble kuchenne.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Sprzęt AGD

  Meble kuchenne to nie wszystko. Do wykończenia aranżacji i korzystania z kuchni potrzebny jest niewątpliwie sprzęt AGD.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Meble kuchenne

  Wybierasz naszą pasję, a przede wszystkim zapał do projektowania. Wybierasz komfort i wygodę.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Materiały

  Kuchnia to wszakże miejsce najbardziej użytkowane przez wszystkich domowników, gdzie toczy się życie

  CZYTAJ WIĘCEJ